^ HPS 110W Ε27 E75 HARDGLASS SELF-IGNITED -NAE110E27S

^ HPS 110W Ε27 E75 HARDGLASS SELF-IGNITED -NAE110E27S
11,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: NAE110E27S
- EAN: 5208055016471
Περιγραφή
^ HPS 110W Ε27 E75 HARDGLASS SELF-IGNITED -NAE110E27S
| Default | |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | - |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Νατρίου με Εκκινητή |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 110 W |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με μετασχηματιστή |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |


















